İyi bir gülüş herkesin hakkı…

Bir şeyi hayal ediyorsanız, onun bir gün gerçekleşmesi kaçınılmazdır. Biz buna inandığımız için hayallerimizi özenle kuruyoruz. Hayatın içerisinde yaşama dair her şey vardır. Biz mutluluğu en iyi tarif eden şeyin gerçek bir gülüş, en güzel işin de insanların gerçek ve içten bir gülüşe sahip olmalarına katkıda bulunmak olduğuna inanıyoruz.

İnsanlar yıllardır birbirine mutluluğun tarifini, mutluluğun resmini sormuş durmuşlar. İnsanlık tarihi boyunca bu konuda sayısız yorum ve düşünce üretilmiş. Bizim için ise mutluluğun tarifi gerçek bir gülüşte saklı... Bu yüzden işimize aşığız. Bu yüzden işimizi çok seviyoruz. Bu yüzden gülüşüyle sorunu olanları anlıyoruz. Bu yüzden yaptığımız işi çok önemsiyoruz. Onların yeniden mutlu olduklarını gördüğümüzde biz de en az onlar kadar mutlu oluyoruz. Sorununun çözümü için bizi tercih eden birini tedavi etmek bize de çok iyi geliyor.

İlk adımımızı neden bu yöne attığımızı, bu yolculuğun sonunda nereye varmamız gerektiğini gayet net biliyoruz. Bu yüzden üniversite sınavına girerken çok nettik. Hangi bölümü okumamız gerektiği konusunda hiç tereddütümüz yoktu. Kazandık. Çok çalıştık. Başarılı olduk. Eğitimimizi zamanında tamamladık. Doğru ve değerli hekimlerin deneyimleriyle yoğrulduk. Artık kendi polikliniğimiz bizi çağırıyordu. Sıranın kendi harika gülüşlerimizi üreteceğimiz, hayalimizi hayata geçirmenin vakti gelmişti. Bundan kaçamazdık. Daha fazla geciktiremezdik. Ortak hayalimize hayat verecek takımımızla buluştuk, konuştuk ve başladık. Gençtik, heyecanlıydık ve çok istekliydik. Tıpkı ağızdaki sağlıklı güzel dişler gibi güçlü ahenkli bir takım olduk. Bu enerjik takımın adı Özel Diş İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği. Herkesin gülüşü ile barışık bir seçeneği olsun istiyoruz. O yüzden GÜLÜŞÜNÜZ KAZANCIMIZ diyoruz.

Misyonumuz

“İyi bir gülüş herkesin hakkı” anlayışından yola çıkarak insanlara kendilerini daha iyi hissettirmek…

Vizyonumuz

2023 yılına kadar diş ve ağız sağlığı alanında Türkiye’nin en güvenilen, en başarılı, en çok tercih edilen ilk on hastanesi arasında olmak…

Alanında Uzman Profesyonel Ekibimiz

Detayli bilgi

Kliniğimiz

Detayli bilgi